м. Київ, м. Біла Церква

Про мене

Хірургічна робота складається з двох елементів: мистецтва рукодействія і наукового мислення, які одне без іншого є безплідними.
С. С. Юдін
  • Лікар вищої категорії з хірургічним стажем більше 15 років.
  • Спеціалізація з хірургії, акушерства та гінекології, ендоскопії, ультразвукової діагностики.
  • Тематичні вдосконалення І та ІІ рівня з лапароскопії, гістероскопії.
  • Маю діючі кваліфікаційні категорії з гінекології та хірургії.
Хірург
Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «лікувальна справа» в 2003 році
Диплом з відзнакою
Українська військово – медична академія за спеціальністю «хірургія» в 2006 році
Диплом з відзнакою
Ординатор хірургічного відділення Білоцерківського військового госпіталю
Консультації, лікування, виконання операцій пацієнтам хірургічного та гінекологічного профілю.
Старший ординатор хірургічного відділення Білоцерківського військового госпіталю до 2017 року
Лікар акушер – гінеколог/хірург мережі клінік «VIVA» м. Київ
Лікар акушер – гінеколог/хірург мережі «Гармонія Здоров`я» м. Київ
Лікар акушер – гінеколог медичний центр «ІНГО» м. Київ
Сертифікати
Записатися на консультацію
Приходьте планово та позапланово, якщо маєте скарги

Мены потрібна консультація:

Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
Я представляю компанію