м. Київ, м. Біла Церква
м. Київ, м. Біла Церква

Відгуки

Залишити відгук
Залишити відгук:


Прикріпити фото (до 5 шт.)
Відправити
Наталия
Белая Церковь
Огромное спасибо, Максим Владимирович, за успешно проведенную операцию. Вы человек с большой буквы и врач от бога.Дорогие женщины,однозначно рекомендую Сыча Максима Владимировича.
Вікторія
Біла Церква
Щиро дякую Сичу Максиму Володимировичу за вдало проведену складну операцію. Він не лише справжній професіонал з величезною практикою, він береться за складні випадки, є дуже уважним і зосередженим, завжди підтримує, пояснює, знаходиться на зв*язку до і після операції аж до повного одужання. Його підтримка і впевненість дуже допомагає. Мені дуже пощастило, що я зустріла такого лікаря і я бажаю йому подальших успіхів. Ще раз велике спасибі Вам за Вашу роботу і професіоналізм
Ольга Федорівна
Біла Церква
Щиро дякую Сичу Максиму Володимировичу за його професіоналізм, уважність, чуйність. Операція пройшла успішно
Ірина
Біла Церква
Хочу висловити слова подяки лікарю з Великої букви гінекологу, майстрові своєї справи Максиму Володимеровичу. За проведену лопераскопію лівого яєчнику. Наскільки я переживала, але все пройшло успішно, врач дуже уважний, ввічливий, людяний провів операцію. Сьогодні як минули другі сутки, я почуваю себе чудово нічого мене не безпокоє. Буду рекомендувати лікаря всим своїм знайомим. Велике Вам дякую Максим Владимирович ви вирнули мене до безболісного життя. Бажаю Вам щастя здоров'я, успіхів у роботі. Рекомендую. Професіонально відноситься лікар гінеколог хірург до своєї роботи.
Тетяна
Біла Церква
Хочу залишити позитивний відгук про професійну роботу лікаря Максима Володимировича. Це висококваліфікований хірург, уважний та ввічливий лікар, який знає свою справу. Дякую за проведену операцію (лапароскопія). Можу сміливо рекомендувати!
Елизавета
Киев
У меня был дискомформ во время близости Когда я позвонила описала свою ситуацию,меня записали на прием к Гинеколог Белая Церковь (Киев) СЫЧ МАКСИМУ ВЛАДИМИРОВИЧУ Когда пришла на прием,Врач меня посмотрел спросил про мои симптомы и назначил лечение пройти обследование пройти анализ на хламидиоз Такое хорошее отношение у меня останеться в памяти спасибо Гинекология Белая Церковь а именно СЫЧ МАКСИМУ ВЛАДИМИРОВИЧУ К каждому человеку индивидуальный подход. Всем советую посетить и записаться на прием
Оксана
Володарка
Дякую Максима Олександровича за хорошо проведену сьогодні операцію,за чуйне ставлення до пацієнтів.Лікаря рекомендую.
Татьяна
Киев
Хочу поблагодарить Максима Олександровича, за успешно проведенную операцию( лапароскопия).Очень внимательный и вежливый. Рекомендую.
Наталья
Киев
С большой признательностью,хочу выразить слова благодарности Максиму Владимировичу за столь чуткое и внимательное отношение ко мне (ко всем пациентам), за успешно проведенное оперативное лечение. Вы замечательный человек,желаю Вам здоровья,счастья и огромных успехов в работе!!!
Лидия
Белая Церковь
Благодарна Максиму Александровичу за очень хорошо проведенную операцию, за хорошее отношение. Всем рекомендую.
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію