г.Киев, г.Белая Церковь
г. Киев, г. Белая Церковь

Отзывы

Оставить отзыв
Оставить отзыв:


Прикрепить фото (до 5 шт.)
Отправить
Леся
Біла Церква
Дуже дякую Сичу Максиму Володимировичу за проведену операцію За професіоналізм та людяність до пацієнтів.. Буду радити всім знайомим лікар від Бога..Дякую велике
Ирина
Белая Церковь
Очень благодарна , Максиму Владимировичу , за его профессионализм! Врач от Бога! В своё время , его лечение , помогло мне стать мамой, а на данном этапе , жизни , быстро и оперативно решил мне мою женскую проблему , за что, я очень сильно его благодарю! Всегда рекомендую только его!
Оксана
Біла Церква
Кажуть, що перш ніж «лягти під ніж» треба пройти кілька консультацій у різних лікарів. Але з Вами, Максим Володимирович, нічого не страшно і я з першого візиту зрозуміла, що можу довірити Вам своє жіноче здоров’я. Дякую Вам, за Ваш професіоналізм і за Вашу турботу. За те, що вкладаєте в роботу душу.
Наталия
Біла Церква
Дуже вдячна лікарю Сичу Максиму Володимировичу за його професіоналізм та людяність. Дуже довго не наважувалася зробити операцію, так як не могла знайти лікаря, якому б довірила своє життя та здоров'я. Але по рекомендації знайомих , що саме цей лікар найкращий фахівець у своїй справі звернулась до нього і не пошкодувала. Мені була надана професійна консультація та підтримка від першого візиту до післяопераційного періоду. Рекомендую жінкам звертатись саме до цього лікаря, так як знаю по собі ,що дуже важко знайти хорошого лікаря. Дякую Вам за Ваші золоті руки та людяність.
Валентина
Біла Церква
Лікар "золотий", всім рекомендую. Коли йшла на операцію не боялась -- знала що в надійних руках.
 
Таня
Київ / Біла Церква
Щиро вдячна провідному фахівцю Сичу Максиму Володимировичу за високий ПРОФЕСІОНАЛІЗМ та ЛЮДЯНІСТЬ. Кожен візит до лікаря був безболісним та комфортним, але все ж таки довелося робити складну операцію. Йдучи на операцію я була зовсім спокійною, бо впевненість лікаря передавалась і мені. Дуже вдячна й за увагу, яка приділялася як до операції, так і після. Всім рекомендую звертатися до Максима Володимировича і не зволікати часом для встановлення вірного діагнозу. Всього Вам найкращого , Максим Володимирович!!!
Тетяна
Біла Церква
Вдячна, що на своєму життєвому шляху в складний для себе період хвороби, зустріла справжнього Лікаря з великої літери. Максим Володимирович висококваліфікований фахівець та чудова людина. Професійний, уважний, інтелігентний, пояснює, заспокоює, надає впевненості. Операцію провів на високому рівні, підтримує, тримає зв'язок увесь післяопераційний період. Дуже вдячна за людяність і високий професіоналізм.
Ирина
Киев
Огромное Спасибо, Максиму Владимировичу, за проведённую операцию! Всё было просто на высшем уровне! Таких высокопрофессиональных врачей ещё не встречала. Хирург от Бога!!! И очень хороший человек, с индивидуальным подходом к каждому пациенту!
Оксана
Володарка
Хочу ще раз подякувати лікаря за професіоналізм,чуйність і уважність до пацієнтів(в тому числі і до мене).Ще влітку(я вже писала відгук)звернулася до лікаря по поводу поліпів дна матки. Максим Володимирович зробив гістерорезектоскопію(видалив поліпи)Після операції я "боялася" приймати ліки для відновлення,лікування слизової матки."Боялася" побічних ефектів.Впевненість,онлайн-консультації лікаря помогти мені пройти курс лікування. Недавно Максим Володимирович поставив мені вдало (не в кожного лікаря получається) лікувальну спіраль.Зараз в мене проходить період привикання до спіралі-знову часто звертаюся до лікаря,весь час консультує.Дякую Вам,Максим Володимирович.Лікаря рекомендую.Буду і дальше звертатися до лікаря.
Наталия
Белая Церковь
Огромное спасибо, Максим Владимирович, за успешно проведенную операцию. Вы человек с большой буквы и врач от бога.Дорогие женщины,однозначно рекомендую Сыча Максима Владимировича.
Вікторія
Біла Церква
Щиро дякую Сичу Максиму Володимировичу за вдало проведену складну операцію. Він не лише справжній професіонал з величезною практикою, він береться за складні випадки, є дуже уважним і зосередженим, завжди підтримує, пояснює, знаходиться на зв*язку до і після операції аж до повного одужання. Його підтримка і впевненість дуже допомагає. Мені дуже пощастило, що я зустріла такого лікаря і я бажаю йому подальших успіхів. Ще раз велике спасибі Вам за Вашу роботу і професіоналізм
Ольга Федорівна
Біла Церква
Щиро дякую Сичу Максиму Володимировичу за його професіоналізм, уважність, чуйність. Операція пройшла успішно
Ірина
Біла Церква
Хочу висловити слова подяки лікарю з Великої букви гінекологу, майстрові своєї справи Максиму Володимеровичу. За проведену лопераскопію лівого яєчнику. Наскільки я переживала, але все пройшло успішно, врач дуже уважний, ввічливий, людяний провів операцію. Сьогодні як минули другі сутки, я почуваю себе чудово нічого мене не безпокоє. Буду рекомендувати лікаря всим своїм знайомим. Велике Вам дякую Максим Владимирович ви вирнули мене до безболісного життя. Бажаю Вам щастя здоров'я, успіхів у роботі. Рекомендую. Професіонально відноситься лікар гінеколог хірург до своєї роботи.
Тетяна
Біла Церква

Хочу залишити позитивний відгук про професійну роботу лікаря Максима Володимировича. Це висококваліфікований хірург, уважний та ввічливий лікар, який знає свою справу. Дякую за проведену операцію. Можу сміливо рекомендувати!

Елизавета
Киев
У меня был дискомформ во время близости Когда я позвонила описала свою ситуацию,меня записали на прием к Гинеколог Белая Церковь (Киев) СЫЧ МАКСИМУ ВЛАДИМИРОВИЧУ Когда пришла на прием,Врач меня посмотрел спросил про мои симптомы и назначил лечение пройти обследование пройти анализ на хламидиоз Такое хорошее отношение у меня останеться в памяти спасибо Гинекология Белая Церковь а именно СЫЧ МАКСИМУ ВЛАДИМИРОВИЧУ К каждому человеку индивидуальный подход. Всем советую посетить и записаться на прием
Оксана
Володарка
Дякую Максима Олександровича за хорошо проведену сьогодні операцію,за чуйне ставлення до пацієнтів.Лікаря рекомендую.
Татьяна
Киев
Хочу поблагодарить Максима Олександровича, за успешно проведенную операцию( лапароскопия).Очень внимательный и вежливый. Рекомендую.
Наталья
Киев
С большой признательностью,хочу выразить слова благодарности Максиму Владимировичу за столь чуткое и внимательное отношение ко мне (ко всем пациентам), за успешно проведенное оперативное лечение. Вы замечательный человек,желаю Вам здоровья,счастья и огромных успехов в работе!!!
Лидия
Белая Церковь
Благодарна Максиму Александровичу за очень хорошо проведенную операцию, за хорошее отношение. Всем рекомендую.
 
 
Мне нужна консультация:Вход на сайт:

Запомнить меня
Восстановление пароля:
Инструкции по восстановлению пароля будет отправлена на почту указанную при регистрации на сайте.
Регистрация:
*
*
*
*
*
Я представляю компанию